Девица


Вие сте личност со јасни ставови. Во понеделникот ќе знаете точно каде одиш, повеќе или помалку, и дали го разбирате или не, вие сте во фокусот на повеќето луѓе. Тоа е забавно кога сте главен, но не обидувајте се да го кренете носот премногу. Постои шанса во средината или четврток да се потрудиме со некој пријател за нешто што не е толку важно. Зошто си оптоварена со таква драма? Имате многу други пријатели – подобри пријатели, одлични пријатели – вклучувајќи и специјален човек со кого никогаш нема драма. Поминат викендот околу нив и тоа целосно ќе ги надополни вашите батерии.


Ви се допаѓа? Сподели со твоите пријатели!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format