Лав


Ти си човек кој знае што сака и како да дојде. Во понеделникот, се фали за нешто што го сакате. Во средината нека се задржи својата смирение и темел кога, или ако го добиеш она што го сакаш (и се големи шанси да го добиеш!). Кога ќе одите до вашите цели оваа недела, ќе почнат да размислуваат за цели на подолги траки. Четврток на пладне можете да сонувате за својата иднина и да направите нешто ново и необично во текот на неделата. Само храбро напред.


Ви се допаѓа? Сподели со твоите пријатели!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format