Комплетно опремен стан во Козле

 • Се продава
Categories:
Козле
Posted: 1 month ago
€60,000.00

Информации

 • 2 Спални
 • 1 Бањи
 • 53м2 Површина
 • Југоисток Ориентација
 • 3 Соби
Опис
Продажба на комплетно опремен стан со мебел и електрични уреди на одлична локација во Козле во непосредна близина на тумбата (патот Жданец-Трнодол)
✅Донесете ги само Вашите куфери и започнете ја новата авантура во стан од 53м2 со 2 спални соби и дворно место од 60м2
🅿️Паркинг загарантиран пред зграда во сопственост на станот
🏢Прватен објект со само 8 станбени единици што го прави домувањето многу едноставно и лесно
🔥Сопствено парно греење со котле и регулирање по Ваша желба
💯Околина со чист воздух, подножје на Водно, а на само 6-7мин од центарот на градот
🚸Детска градинка, основно училиште во непосредна близина и многу други поволности
Информации
 • Година на изградба :
  2014
 • Спални :
  2
 • Бањи :
  1
 • Површина :
  53м2 sq ft
 • Ориентација :
  Југоисток
 • Соби :
  3
Дополнителни Поволности