Луксузно опремен стан во Карпош 4 – 93м2

 • Се продава
Categories:
Карпош 4 - Антико
Posted: 1 month ago
€115,000.00 + данок на промет

Информации

 • 2 Спални
 • 2 Бањи
 • 93 Површина
 • Југоисток Ориентација
 • 3 Соби
Опис

Продажба на комплетно реновиран и луксузно опремен стан на одлична локација во Карпош 4 во комплекост на Т.Ц. Антико.

🏠 93м2 со 2 спални соби | 2 бањи | 1 балкон
– со мал зафат, лесно до изведба на 3та спална соба
📶 2-кат од 3 со лифт
🧭 ориентиран кон југоисток
🔥 централно градско парно греење + 3 клими
🅿️ слободен паркинг
🏗️ комплетно реновиран (водоводна, електрична инсталација, под, врати, бањи, ПВЦ столарија)
🛋️ комплетно опремен со нов-луксузен мебел и електрични апарати (под гаранција)
✅ околина: трговски центар, супермаркети, банки, паркови и зеленило, детска градинка и основно училиште, автобуски постојки и многу други поволности
🗓️ веднаш вселив

Цена: 115.000 евра + данок на промет

За подетални информации или закажување термин за гледање на станот, слободно контактирајте не.

Контакт:
📱075/ 304052
📧info@kompas.mk

Информации
 • Паркинг :
  Слободен
 • Спални :
  2
 • Бањи :
  2
 • Површина :
  93 sq ft
 • Ориентација :
  Југоисток
 • Соби :
  3
 • Балкони :
  1
Дополнителни Поволности