Нови станови во градба – Аеродром

 • Се продава
Аеродром - ул. Фрањо Кузман
Posted: 4 weeks ago
€0.00 По договор

Информации

 • март 2022год, Рок на изведба
 • Да Лифт
 • 2 Влезови
 • Централно Градско Парно Тип на греење
Опис

Компас Недвижности како овластен продавач врши продажба на нови станови во градба на одлична и атрактивна локација во Аеродром во непосредна близина на поранешна општина Аеродром на ул. Фрањо Клуз.

🏢 Објект П+8+ПТК

✔️ висококвалитетни материјали на изведба
✔️ енергетски ефикасен објект
✔️ лифт
✔️ централно градско парно греење
✔️ 2 влеза
✔️ 3 подземни пакинг нивоа
✔️ листови за предбелешка на градба и можност за купување со станбен кредит
✔️ околина: паркови и зеленило, супермаркети, аптеки, детска градинка и основно училиште и на само 5-6мин со автомобил до центарот на градот

✔️ Поголем избор на станови со 1 или 2 спални соби, како и можност за спојување на станови:
➡️ 28м2, 36м2, 38м2, 43м2, 45м2, 50м2, 54м2, 56м2, 59м2, 60м2, 76м2

📅 рок на изведба: март 2022год.

Цена: по договор

За подетални информации или закажување состанок, слободно контактирајте не.

Контакт:
📱075/ 304052
📧info@kompas.mk

Информации
 • Паркинг :
  Да
 • Рок на изведба :
  март 2022год,
 • Лифт :
  Да
 • Влезови :
  2
 • Тип на греење :
  Централно Градско Парно
Дополнителни Поволности