Нови станови во градба – Кисела Вода

 • Се продава
Кисела вода - То Ми Тобако
Posted: 1 month ago
€0.00 По договор

Информации

 • 2 и 1 Соби
 • мај-јуни 2021год. Рок на изведба
 • Да Лифт
 • 1 Влезови
 • индивидуално парно на струја или инвертер Тип на греење
Опис

Продажба на нови станови во напредна фаза на градба на одлична и мирна локација во Кисела Вода во непосредна близина на Жито Маркет и То-Ми Тобако.

Идеална локација за нов дом, зеленило и свеж воздух од подножјето на Водно, а на само 1км од Шампионче и на 3км или 6-7мин со автомобил до сторгиот центар на градот.

🏢 Објект: приземје + 3 ката + поткровје со 14 станбени единици

➡️ Слободни станови:
– 38м2 со 1 спална соба на 1-кат и 4-кат
– 56м2 со 2 спални соби на 1, 3, и 4-кат
– 57м2 со 2 спални соби на 1-кат

*** Становите со 2 спални соби добиваат гратис подземен паркинг простор

✔️ Лифт: да
✔️ Тип на греење: сопствено индивидуално парно на струја или инвертер (по избор)
✔️ Висококвалитетни материјали на изведба: паркет, плочки 1-класа по избор од неколку модели, блиндор врата, санитарија во бања од висока класа, фасада 10цм стиропор
✔️ Подземен паркинг простор

📅 рок на изведба: мај-јуни 2021год.

➡️ Листови за предбележување на градба и можност за купување со станбен кредит од деловните банки.

Цена: по договор

За подетални информации или закажување состанок, слободно контактирајте не.

Контакт:
📱075/ 304052
📧info@kompas.mk

Информации
 • Паркинг :
  Да
 • Соби :
  2 и 1
 • Рок на изведба :
  мај-јуни 2021год.
 • Лифт :
  Да
 • Влезови :
  1
 • Тип на греење :
  индивидуално парно на струја или инвертер
Дополнителни Поволности