Нов луксузен стан Тафталиџе 1 Веро 113м2

 • Се продава
Тафталиџе 1 - Веро
Posted: 1 month ago
€0.00 По договор

Информации

 • 3 Спални
 • 2 Бањи
 • 113 Површина
 • Југоисток Ориентација
 • 4 Соби
 • март 2021год. Рок на изведба
 • Да Лифт
 • мултисплит инвертер систем Тип на греење
Опис

Продажба на нов и луксузен стан во градба на одлична и атрактивна локација во Тафталиџе 1 во непосредна близина на Веро супермаркет.

➡️ 113м2 со 3 спални соби | 2 бањи | 2 балкони
➡️ 6-кат од вкупно 8 со 3 лифта
➡️ мултисплит инвертер систем како решение за греење и ладење
➡️ ориентиран кон југоисток со прекрасен отворен поглед
➡️ луксузна и квалитетна градба со висококвалитетни материјали на изведба
➡️ смарт хоум објект
➡️ можност за купување подземен сопствен паркинг простор
➡️ рок на вселување: март 2021год.
➡️ околина: паркови и зеленило, супермаркети, зелен пазар, детска градинка и основно училиште и на неполни 5мин од строгиот центар на градот

Цена: по договор

За подетални информации и закажување на термин за гледање на станот, слободно контактирајте не.

Контакт инфо:
075/ 30 40 51
info@kompas.mk

Информации
 • Паркинг :
  Да
 • Спални :
  3
 • Бањи :
  2
 • Површина :
  113 sq ft
 • Ориентација :
  Југоисток
 • Соби :
  4
 • Балкони :
  2
 • Рок на изведба :
  март 2021год.
 • Лифт :
  Да
 • Тип на греење :
  мултисплит инвертер систем
Дополнителни Поволности
Градинка 
Парк 
Супермаркети/Продавници 
Училиште