Нов стан во Влае 74м2 + гаража

 • Се продава
Влае, Скопје
Posted: 1 month ago
€950.00 м2

Информации

 • 2 Спални
 • 1 Бањи
 • 74 Површина
 • Југозапад Ориентација
 • 3 Соби
 • Да Лифт
 • Мултисплит инвертер систем Тип на греење
Опис

Продажба на нов стан во завршна фаза на градба на одлична локација во Влае во новиот комплекс на згради близу кружниот тек.

➡️ 74м2 со 2 спални соби | 1 бања | 2 балкони | 1 остава
➡️ 1-кат со лифт
➡️ ориентиран кон југозапад со отворен непречен поглед
➡️ подземен паркинг простор
➡️ мултисплит инвертер систем – фенкојлери како решение за греење и ладење
➡️ висококвалитетни материјали на изведба
➡️ околина: супермаркети, зелен пазар, детска градинка и основно училиште и на само 6-7мин со автомобил до центарот на градот

🗓️ рок на вселување: декември 2020год.

Цена: 950 евра/м2 со вклучен ДДВ + 2500 евра подземен паркинг простор

За подетални информации или закажување термин за гледање на станот, слободно контактирајте не.

Контакт:
📱075/ 304052
📧info@kompas.mk

Информации
 • Паркинг :
  1
 • Спални :
  2
 • Бањи :
  1
 • Површина :
  74 sq ft
 • Ориентација :
  Југозапад
 • Соби :
  3
 • Балкони :
  2
 • Лифт :
  Да
 • Тип на греење :
  Мултисплит инвертер систем
Дополнителни Поволности