Нов стан во Кисела Вода -11 ОКТОМВРИ – 43м2

 • Се продава
11 Октомври - Кисела Вода Тинкес
Posted: 1 month ago
€1,070.00 м2

Информации

 • 1 Спални
 • 1 Бањи
 • 43 Површина
 • Север Ориентација
 • 2 Соби
 • мај 2021год. Рок на изведба
 • Да Лифт
 • сопствено греење на струја Тип на греење
Опис

Продажба на стан во напредна фаза на градба на одлична и мирна локација во нас. 11 Октомври – Кисела Вода во непосредна близина на Тинкес.

🏠 43м2 со 1 спална соба | 1 бања | 1 балкон
📶 6-кат од вкупно 7 со лифт
🧭 ориентиран кон север
🔥 сопствено греење на струја
🏗️ состојба: во градба со висококвалитетни материјали на изведба
🅿️ подземен паркинг дополнително по желба
🗓️ година на градба: мај 2021година
✅ околина: супермаркети, детска градинка и основно училиште, 5мин со автомобил до Т.Ц. Капитол и на неполни 10мин од центарот на градот

Цена: 1070 евра/м2 со вклучен ДДВ

За подетални информации или закажување термин за гледање на станот, слободно контактирајте не.

Контакт:
📱075/ 30 40 52
📧info@kompas.mk

Информации
 • Паркинг :
  Да
 • Спални :
  1
 • Бањи :
  1
 • Површина :
  43 sq ft
 • Ориентација :
  Север
 • Соби :
  2
 • Балкони :
  1
 • Рок на изведба :
  мај 2021год.
 • Лифт :
  Да
 • Тип на греење :
  сопствено греење на струја
Дополнителни Поволности
Градинка 
Парк 
Супермаркети/Продавници 
Училиште