Нов стан во Ѓорче Петров – 52м2

 • Се продава
Categories:
Posted: 1 month ago
€850.00 м2

Информации

 • 1 Спални
 • 1 Бањи
 • 52m2 Површина
 • Југозапад Ориентација
 • 2 Соби
Опис

Продажба на 2-собен стан во Ѓорче Петров на одлична и мирна локација во непосредна близина на административната зграда на општина Ѓорче Петров.

✔️ 52м2 со 1 спална соба | бања | балкон |
✔️ 3/3 кат (бетонска плоча)
✔️ ориентиран кон југозапад
✔️ сопствено парно на струја
✔️ сопствено надворешно паркинг место
✔️ околина: паркови и зеленило, детска градинка и основно училиште, автобуска постојка, зелен пазар, супермаркети, аптеки

Цена: 850 евра/м2 + данок на промет

За подетални информации или закажување термин за гледање на станот, слободно контактирајте не.

Контакт:
📱075/ 304052
📧info@kompas.mk

Информации
 • Спални :
  1
 • Бањи :
  1
 • Површина :
  52m2 sq ft
 • Ориентација :
  Југозапад
 • Соби :
  2
Дополнителни Поволности