Нов 3-собен стан во Аеродром – 60м2

 • Се продава
Аеродром - О.У. Блаже Конески
Posted: 1 month ago
€1,150.00 м2

Информации

 • 2 Спални
 • 1 Бањи
 • 60 Површина
 • 3 Соби
 • 31.03.2022год. Рок на изведба
 • Да Лифт
 • Централно градско парно Тип на греење
Опис

Продажба на нов стан во средишна фаза на градба на одлична и атрактивна локација во Аеродром во непосредна близина на поранешната општина и бензинската на Макпетрол.

➡️ 60м2 со 2 спални соби | 1 бања | 1 балкон | 1 остава
➡️ 7-кат со лифт
🧭 ориентиран кон југозапад со отворен и непречен поглед
🔥 централно градско парно греење
✔️ состојба: во градба
🅿️ подземен дополнително по желба
🗓️ година на градба: краен рок 31.03.2022год.
➡️ околина: паркови и зеленило, детска градинка и основно училиште, автобуска постојка, зелен пазар, супермаркети, аптеки и на неполни 5 минути со автомобил до центарот на градот

Цена: 1150 евра/м2 со вклучен ДДВ

За подетални информации или закажување термин за гледање на станот, слободно контактирајте не.

Контакт:
📱075/ 30 40 52
📧info@kompas.mk

Информации
 • Паркинг :
  Да
 • Спални :
  2
 • Бањи :
  1
 • Површина :
  60 sq ft
 • Соби :
  3
 • Балкони :
  1
 • Рок на изведба :
  31.03.2022год.
 • Лифт :
  Да
 • Тип на греење :
  Централно градско парно
Дополнителни Поволности
Градинка 
Парк 
Супермаркети/Продавници 
Училиште