Понов наместен стан во Центар близу МВР

 • Се продава
Categories:
Posted: 1 month ago
€1,200.00 м2

Информации

 • 2 Спални
 • 2 Бањи
 • 69 Површина
 • Исток Ориентација
Опис

Продажба на понов и комплетно наместен стан на атрактивна локација во центарот на градот во непосредна близина на МВР.

🏠 69м2 со 2 спални соби | 2 бањи | 1 балкон
📶 високо приземје
🧭 ориентиран кон исток
🔥 централно градско парно греење
🛋️ комплетно опремен со мебел и електрични апарати
🏗️ состојба: сочуван без никакви дополнителни потребни вложувања
🅿️ подземен паркинг дополнително по желба
🗓️ година на градба: 2013 година
✅ околина: државна болница, супермаркети, аптеки, банки, поважни институции, детска градинка и основно училиште и на само 5мин од строгиот центар на градот

Цена: 1200 евра/м2 + данок на промет

За подетални информации или закажување термин за гледање на станот, слободно контактирајте не.

Контакт:
☎️ 075/ 30 40 52
📧 info@kompas.mk

Информации
 • Година на изградба :
  2013
 • Спални :
  2
 • Бањи :
  2
 • Површина :
  69 sq ft
 • Ориентација :
  Исток
Дополнителни Поволности