Се изнајмува нов стан во центар – 36м2

 • За Издавање
Categories:
Центар спроти ЈБТ
Posted: 1 month ago
€200.00

Информации

 • 1 Спални
 • 1 Бањи
 • 36м2 Површина
 • Кон Југ Ориентација
 • 2 Соби
Опис

Се изнајмува нов и комплетно опремен стан на атрактивна локација во центарот на градот во непосредна близина на Јосип Броз гимназијата.

➡️ 36м2 со 1 спална соба | 1 бања | 1 балкон
➡️ 3-кат со лифт
➡️ комплетно опремен
➡️ централно градско парно греење
➡️ ориентиран кон југ
➡️ ниски режиски трошоци: 50 евра
➡️ атрактивна околина на неполни 5мин до плоштад Македонија

Цена: 200 евра месечно + режиски трошоци

За подетални информации или закажување термин за гледање на станот, слободно контактирајте не.

Контакт:
📱075/ 304052
📧info@kompas.mk

Информации
 • Спални :
  1
 • Бањи :
  1
 • Површина :
  36м2 sq ft
 • Ориентација :
  Кон Југ
 • Соби :
  2
Дополнителни Поволности