Стан во Карпош 2

 • Се продава
Categories:
Posted: 1 month ago
По Договор €0.00

Информации

 • 1 Бањи
 • 50м2 Површина
 • Кон исток и запад Ориентација
 • 3 Соби
Опис

Продажба на стар стан за реновирање на одлична и мирна локација во Карпош 2 во непосредна близина на драмски театар

🏠 47м2 внатрешна површина по имотен лист + 3м2 балкон
📶 4-кат од 5 без лифт
🧭 ориентиран кон исток и запад со отворен поглед во зеленило
🔥 индивидуално греење на струја
🏗️ состојба: стар стан за комплетно реновирање
🅿️ слободен паркинг пред зграда
🗓️ веднаш вселив
✅ околина: основно училиште, детска градинка, машински и електро факултет, супермаркети, градски парк на 10мин пеш и на само 10мин пеш од центарот на градот

Цена: по договор

За подетални информации или закажување термин за гледање на станот, слободно контактирајте не.

Контакт:
📱075/ 30 40 52
📧info@kompas.mk

Информации
 • Бањи :
  1
 • Површина :
  50м2 sq ft
 • Ориентација :
  Кон исток и запад
 • Соби :
  3
Дополнителни Поволности
Парк 
Супермаркети/Продавници 
Училиште