Стрелец


Во понеделник имајте на ум дека само затоа што имате силно чувство за она што го сакате и не сакате да се занимавате со било каква ситуација, не значи дека сте арогантни на одредена личност. Всушност, вие сте одличен слушател и постојано сте изненадени од новите работи што ги учат од други луѓе (најчесто не блиску до вас!), Особено во средината на неделата. Сепак, некои ќе се обидат да ве обвинат дека сте арогантни! Најдобриот совет би бил да ги погледнеме подолгите патеки што изгледаат, особено во петок. Имајте на ум дека правиш добри работи и да бидеш добра личност. Нема смисла да се задржи некој циник за тебе.


Ви се допаѓа? Сподели со твоите пријатели!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format