Вага


Каде добивте таква мисла од никаде? Зошто се чувствувате како некој да ве отфрла и не дозволува да бидете најдобриот дел од себе? И зошто сите околу тебе изгледаат како вонземјани? Ќе имате многу прашања во вашата глава на почетокот на неделата. Ако работите се таму, сите околу вас ќе се однесуваат малку погласно од вообичаеното. На кого да се јавите за помош? Во моментов, најдобро е за некој што не го знаете толку добро. Во средината на неделата ќе се сретнете со некои нови луѓе и многу е веројатно дека ќе добиете совет кој ќе биде толку паметен што ќе се прашувате зошто тоа никогаш не се случило за вас. Користете го за време на викендот и ќе имате корист.


Ви се допаѓа? Сподели со твоите пријатели!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format